En
Mūsų partneriai Apie įmonę DUK Kontaktai Naujienos
sitemap print
Vidutinės įtampos sistema

Kompanija Ensto sukūrė reikmenų komplektus vidutinės įtampos neizoliuoto ir izoliuoto laido sistemoms.

 

Reikmenys yra tinkami įvairiems Neizoliuoto laido sistemos kabeliams. Plati reikmenų gama garantuoja paprastą ir ekonomiškai naudingą linijos montažą. Reikmenys atitinka dažniausiai naudojamus Europos standartus.

 

Ensto reikmenys buvo sukurti bendradarbiaujant su elektros tiekimo ir skirstymo įmonėmis. Juos lengva montuoti, jie yra ilgaamžiai net ir labai sunkiomis klimato sąlygomis.

Izoliuoto laido sistema (tap pat vadinama PAS, ar BLX) buvo sukurta norint sumažinti gedimų, esančių linijose su neizoliuotais laidais, skaičių ir užtikrinti nenutrūkstamą elektros tiekimą. Papildomus kaštus pilnai kompensuoja siauresnė linijai reikalinga erdvė, linijos priežiūros išlaidos ir tinklų kokybė.

 

Ensto reikmenys yra tinkami visiems Izoliuoto Laido sistemos kabeliams; juos lengva montuoti ir tai išsprendžia tinklų viršįtampių problemą, kuri pažeisdavo pirmąsias izoliuoto laido linijų sistemas. Ensto reikmenų kokybę garantuoja daugiau nei 20 metų praktika su izoliuotais laidais.

 

Universalūs Vidutinės įtampos kabeliai yra tie, kurios galima montuoti ant atramos, žemėje arba panirusį vandenyje. Jų izoliavimo klasė yra aukštesnė nei neizoliuoto ar izoliuoto laidininko sistemose. Ensto gamina reikmenis Universalaus laido sistemoms skirtoms montuoti ant atramų. Kabelio gamintojas turėtų patikrinti reikmenų tinkamumą su savo kiekvienu gaminamu kabeliu.

 

atgal į viršų
Naujienų prenumerata
El. paštas:
Užsisakyti

Paskutinė naujiena

2018 02 13
OBO viršįtampių iškroviklių pardavimo akcija Plačiau...

© 2008-2010 UAB "Elektrokomplektas"

Visos teisės saugomos

UAB „Elektrokomplektas"

Tinklu g. 29A-1, LT - 35115 Panevėžys

Tel./faks.: 8-45 511123/8-45 460123

El. paštas: info@elektrokomplektas.lt

Sukūrė: e-sense

TVS: JusPageIt