En
Mūsų partneriai Apie įmonę DUK Kontaktai Naujienos
sitemap print
Tvirtinimo elementai

Izoliuotų linijų kabeliai dažniausiai yra su vieno sluoksnio izoliacija. Jie nėra skirti tiesioginiam montažui ant atramos ar kito pavišiaus. Tvirtinimo elementų pagalba galima kabelius montuoti ant įvairių paviršių tiek horizontaliai, tiek vertikaliai.

Tarp kabelio ir atramos taip pat turi būti paliktas tam tikras atstumas, kad galima būtų saugiai užlipti ant atramos. Šias bei daugybę kitų funkcijų atlieka Ensto tvirtinimo elementai.

Apkabos tvirtinimui prie sienos

Skirti 12-44 mm² skerspjūvių kabelių tvirtinimui prie akmens, plytos ar gelžbetonio sienos linijos tiesiojoje ir iki 30 laipsnių kampu. Korpusas pagamintas iš korozijai atsparaus aliuminio profilio ir karštai cinkuoto plieno. Tvirtinimo alkūnės užsakomos atskirai.

Fiksatoriai

Skirti oro linijos laidų bei kabelių tvirtinimui prie atramos arba sienos. Pagaminti iš karščiui bei UV spinduliams atsparaus plastiko bei korozijai atsparaus metalo.

Laikikliai

Skirti oro linijos laidų bei vamzdžių tvirtinimui prie medinio, akmeninio, plytinio ir betoninio paviršių. Pagaminti iš karščiui bei UV spinduliams atsparaus plastiko, o vinys yra cinkuoti.

Tvirtinimo vinys

Skirti oro kabelių ar laidų tvirtinimui prie atramos arba sienos. Tvirtinimo vinių pagalba kabeliai nesiliečia prie atramos ar sienos paviršiaus. Tvirtinimo vinys pagaminti iš UV atsparus plastiko ir korozijai atsparių metalo detalių.

atgal į viršų
Naujienų prenumerata
El. paštas:
Užsisakyti

Paskutinė naujiena

2018 02 13
OBO viršįtampių iškroviklių pardavimo akcija Plačiau...

© 2008-2010 UAB "Elektrokomplektas"

Visos teisės saugomos

UAB „Elektrokomplektas"

Tinklu g. 29A-1, LT - 35115 Panevėžys

Tel./faks.: 8-45 511123/8-45 460123

El. paštas: info@elektrokomplektas.lt

Sukūrė: e-sense

TVS: JusPageIt