En
Mūsų partneriai Apie įmonę DUK Kontaktai Naujienos
sitemap print
Oro linijų reikmenys

Kompanija Ensto sukūrė reikmenų komplektus įvairioms oro linijų sistemoms : neizoliuoto ir izoliuoto laidininko, universalaus kabelio žemoms ir vidutinėms įtampoms. Reikmenų komplektai tenkina vietines sąlygas ir reikalavimus. Visi reikmenys buvo sukurti ir patikrinti bendradarbiaujant su elektros tiekimo ir skirstymo įmonėmis.

 

Žemų įtampų izoliuotos oro linijos Europoje pradėtos naudoti 1960-ųjų pradžioje, o Šiaurės Amerikoje dar anksčiau. Pirmojoje Europinėje sistemoje buvo naudojamas atskiras nešantysis trosas, bet vėliau jis buvo sutapatintas su neutraliu laidininku. Šis naujasis kabelio tipas buvo sukurtas Suomijoje bei Prancūzijoje ir dabar yra naudojamas daugelyje Europos šalių.

 

1970-aisiais buvo sukurta nauja keturių izoliuotų laidininkų sistema ir dabar naudojama daugelyje Centrinės ir Šiaurės Europos šalių.

 

Vidutinių įtampų linijoms yra panašūs geresnės izoliacijos poreikiai. Priklausomai nuo reikiamo apsaugos lygio ir investicijų galima parinkti įvairius reikmenis, traversus, izoliatorius, galinius ir palaikančius gnybtus, apsaugas, jungiamuosius gnybtus ir kitus elementus neizoliuotam, izoliuotam laidininkui ar universaliam kabeliui.

atgal į viršų
Naujienų prenumerata
El. paštas:
Užsisakyti

Paskutinė naujiena

2018 02 13
OBO viršįtampių iškroviklių pardavimo akcija ir perkamiausių OBO produktų akcija Plačiau...

© 2008-2010 UAB "Elektrokomplektas"

Visos teisės saugomos

UAB „Elektrokomplektas"

Tinklu g. 29A-1, LT - 35115 Panevėžys

Tel./faks.: 8-45 511123/8-45 460123

El. paštas: info@elektrokomplektas.lt

Sukūrė: e-sense

TVS: JusPageIt