En
Mūsų partneriai Apie įmonę DUK Kontaktai Naujienos
sitemap print
Gnybtai

Gnybtai yra pagrindiniai linijų reikmenys. Jais yra sujungiami įvairūs laidininkai ir turi patikimai dešimtmečius veikti įvairiomis sąlygomis. Ensto gnybtai yra naudojami visame pasaulyje jau nuo 1960-ųjų pradžios. Jie tinka visoms labiausiai paplitusių laidų rūšims ir buvo išbandyti su kabeliais naudojamais vietinėje rinkoje.

Ensto gnybtai atsparūs korozijai ir bimetaliniam elektrocheminiam poveikiui, išlaiko permainingus mechaninius tempimus ir kitus veiksnius bloginančius sujungimo kokybę.

Kabelių antgaliai

Kabelių antgaliai skirti prijungti aliuminio laidus prie skydų, blokų ir plokščių šynų. Pajungimo vieta turi būti nušveista ir sutepta pasta. Antgalių aliuminės dalys pagamintos iš atsparaus korozijai aliuminio lydinio, kurio tempimo stiprumo riba 300 N/mm². Naudojami karštai cinkuoti varžtai 8.8. Varinės plokštelės yra alavuotos.

SAL kabelių antgaliai

Kabelių antgalių varžtai yra su nulūžtančia galvute, taigi nereikia presavimo įrankių. Alavuoti antgaliai tinka Al bei Cu laidams. Jie gali skirti 10-300 mm² laidų skerspjūviams. Kabelių antgaliai išbandyti pagal SFS 2663 standartą.
Junginat mažų skerpjūvių (16, 25 ir 35 mm²) Al kabelius rekomenduojame naudoti papildomą įvorę SJH 1.47.

Atsišakojimo pajungimo po įtampa gnybtai

Gali būti naudojami atsišakojimui arba pajungti prie transformatoriaus neatjungus įtampos. Gnybtus paprasta montuoti su standartiniu strypu darbui po įtampa. Didelė gnybto asalė neleidžia jam suktis montuojant bei galima prie jo pajungti laikiną įžeminimą. Gnybtai pagaminti iš atsparaus korozijai aliuminio lydinio. Varžtai yra atsparūs korozijai.

Gnybtai šynoms

Naudojami norint prijungti Al ar Cu laidus prie Al ar Cu šynų tranzitiniuose skyduose ar kituose įrenginiuose. Gnybtus yra lengva montuoti. Juos galima nuimti ir sumontuoti vėl. Gnybtai pagaminti iš atsparaus korozijai aliuminio lydinio, kurio tempimo stiprumo riba 300 N/mm², naudojami karštai cinkuoti varžtai.

Varinės šynos

Naudojamos kartu su gnybtais šynoms, norint prijungti Cu ar Al laidus prie žemos ar vidutinės įtampos transformatorių šynų. Al jungimo vieta turi būti nušveista ir sutepta pasta. Plokščios varinės šynos yra alavuotos, korozijai tarp aliuminio ir vario sumažinti. Varinės šynos ir gnybtai užsakomi atskirai.

atgal į viršų
Naujienų prenumerata
El. paštas:
Užsisakyti

Paskutinė naujiena

2018 02 13
OBO viršįtampių iškroviklių pardavimo akcija Plačiau...

© 2008-2010 UAB "Elektrokomplektas"

Visos teisės saugomos

UAB „Elektrokomplektas"

Tinklu g. 29A-1, LT - 35115 Panevėžys

Tel./faks.: 8-45 511123/8-45 460123

El. paštas: info@elektrokomplektas.lt

Sukūrė: e-sense

TVS: JusPageIt