Lt
Partners About us Contacts News
sitemap print
Žaibosauga

Aktyvioji apsauga nuo žaibo

Pastatų apsaugai nuo žaibo iškrovų mes siūlome ERITECH SYSTEM 1000 aktyvųjį žaibolaidį. Pagrindinis skirtumas tarp aktyviojo žaibolaidžio ERITECH SYSTEM 1000 ir tradicinio yra tas, kad aktyviojo žaibolaidžio viduje yra įmontuota elektroninė įranga, kurioje esantys kondensatoriai, susidarius skirtingiems potencialams tarp žemės ir debesų, užsikrauna savaime nuo susidariusios energijos. Aktyviojo žaibolaidžio apsaugos zona yra didesnė nei tradicinio ir siekia iki 100 metrų. Taip pat prekiaujame ir aktyviojo žaibolaidžio ERITECH SYSTEM 3000 aktyvine sistema.

Pasyvioji apsauga nuo žaibo

Šios sistemos principas yra tas, kad visi įrenginiai, išlindę vieš stogo, yra pajungti prie bendros žaibosaugos sistemos arba yra apsaugoti atskirais žaibolaidžiais. Mes Jums siūlome ERITECH SYSTEM 2000 pasyviąją žaibosaugą.

Variuoti, cinkuoti įžeminimo strypai

Strypai yra ilgaamžiai, atsparūs korozijai ir atmosferos pokyčiams. Taip pat turi atsparumą kalimui, tempimui, sukimui.

Cinkuota juosta bei viela, jų tvirtinimo ir montavimo medžiagos

Plieninė cinkuota juosta yra cinkuota karštai ir atspari korozijai. Visos medžiagos užtikrina ilgą tarnavimo laiką, atsižvelgiant į aukščiausią kokybę.

Egzoterminio suvirinimo įranga bei medžiagos

Mes prekiaujame CADWELD PLUS sistema. Ši egzoterminio suvirinimo įranga atlaiko pasikartojančius trumpuosius elektros jungimus, nepakenkiant elektrinių sujungimų kokybei. Taip pat sujungia varį su variu, varį su cinkuotu plienu, varį su plienu, varį su bronza/žalvariu, plieną su plienu. CADWELD PLUS sistema yra sudaryta iš nuo sugadinimo bei drėgmės apsaugotos vienkartinės suvirinimo metalo talpos. Suvirinimo metalas, plieninis diskas bei uždegimo mechanizmas yra įtraukti į specialų paketą.

back top