En
Mūsų partneriai Apie įmonę DUK Kontaktai Naujienos
sitemap print
Kirtikliai-saugikliai

Kirtikliai-saugikliai yra skirti žemos įtampos linijų apsaugai. Jie atlieka saugiklio, kirtiklio ir atjungiklio vaidmenis.

Kirtikliai-saugikliai yra lengvai valdomi specialiu strypu stovint ant žemės. Jie yra patikimi ir puikiai veikia dešimtmečius net ir atšiauriomis sąlygomis. Jų patikimumą ir saugumą patvirtina daugybė bandymų atliktų pagal IEC ir nacionalinius standartus. Ensto Sekko Oy gamina dviejų rūšių kirtiklius-saugiklius: 160 A ir 400 A.

Kirtikliai-saugikliai

Korpusas pagamintas iš orų pokyčiams atsparaus aliuminio lydinio ir termiškai cinkuoto plieno bei nerūdijančio plieno dalių. Izoliuota dalis, laikanti komponentus ęsančius po įtampa, pagaminta iš savaime užgęstančio termoaktyviai sustiprinto stiklo pluošto. Dangteliai pagaminti iš UV radiacijai atsparaus termoplastiko. Visas blokas yra atsparus šalčiui. 160 A saugiklis-kirtiklis gaminamas su įvairiais gnybtais. Standartiniai 400 A saugikliai kirtikliai gaminami su Al gnybtais KG 43. Saugiklius-kirtiklius galima nesunkiai aptarnauti stovint ant žemės naudojant strypus ST 19 arba ST 33. Prie medinių atramų tvirtinami dviejų varžtų pagalba, o prie gelžbetonio atramų naudojant tvirtinimo juostą arba laikiklius.

Priedai kirtikliams-saugikliams

atgal į viršų
Naujienų prenumerata
El. paštas:
Užsisakyti

Paskutinė naujiena

2018 02 13
OBO viršįtampių iškroviklių pardavimo akcija Plačiau...

© 2008-2010 UAB "Elektrokomplektas"

Visos teisės saugomos

UAB „Elektrokomplektas"

Tinklu g. 29A-1, LT - 35115 Panevėžys

Tel./faks.: 8-45 511123/8-45 460123

El. paštas: info@elektrokomplektas.lt

Sukūrė: e-sense

TVS: JusPageIt