2018-02-21, 20:58
Atspausdinta iš:
http://www.elektrokomplektas.lt/lt/naujos_prekes_musu_sandelyje

www.elektrokomplektas.lt Svetainė
http://www.elektrokomplektas.lt/
Naujos prekės mūsų sandėlyje

Draka Profit panaudojimas sutaupo darbo laiką ir statybose, ir remonto dirbtuvėse. Asortimento sudėtyje yra ML, MK, MKZ, Tellu 13, CAT 5e ir CAT 6 tipo kabelių.

Esant įprastai instaliacijai, vamzdžius reikia kloti pačioje statybos darbų pradžioje. Kartais jau nutiesti vamzdžiai užsikemša, pavyzdžiui, liejant betoną. Taip pat statybos darbų metu vamzdžiai kartais suspaudžiami, padengiant pastato sienas danga, vamzdis taip pat gali pasislinkti iš vietos. Lankstus stiprių sienelių gofruotas vamzdis kartu su į jį įdėtais laidais padeda išvengti tokių situacijų ir užtikrina kokybišką galutinį rezultatą.

Daugiausia sąnaudos sutaupomos spartaus instaliavimo dėka, kai vamzdžiai ir laidai tiesiami vienu metu. Instaliavimo trukmė yra nedidelė, nes dirbant su Draka Profit antrojo darbo etapo nebūna, t.y. į objektą nebereikia dar kartą vykti tiesti laidų vamzdžiuose. Tokiu būdu sutaupomos visos sąnaudos, susijusios su vykimu į objektą antram darbų etapui.

Sąnaudas mažina ir objekte reikalingų reikmenų kiekio sumažinimas. Pavyzdžiui, vietoje įprastų standžių vamzdžių naudojant Profit ML 5x1,5 S tipo vamzdinį kabelį, žymiai sumažėja objekte reikalingų reikmenų kiekis.

Vamzdžiai ir laidai tinka tarpusavyje, nes ir laidai, ir vamzdžiai yra tos pačios ,,Draka" įmonės gaminiai. Gofruotų vamzdžių tvirtumo klasė ir naudojimo temperatūra atitinka Suomijos standarto SFS-EN 50086 klasifikacinį kodą 3422 bei Draka Profit gaminiai atitinka RoHS direktyvos reikalavimus.

Atsisiųsti informaciją apie Draka Profit gaminius:

Profit gaminiai

Universalus montavimo rėmas

UAB "Elektrokomplektas" Tinklų g. 29A-1, Panevėžys; Tel.: 8-45 511123; E-Mail.: info@elektrokomplektas.lt