Lt
Partners About us Contacts News
sitemap print
Oro linijų reikmenys

Ensto sukūrė reikmenų komplektus įvairioms oro linijų sistemoms : neizoliuoto ir izoliuoto laidininko, universalaus kabelio žemoms ir vidutinėms įtampoms. Reikmenų komplektai tenkina vietines sąlygas ir reikalavimus. Visi reikmenys buvo sukurti ir patikrinti bendradarbiaujant su elektros tiekimo ir skirstymo įmonėmis.

Žemų įtampų izoliuotos oro linijos Europoje pradėtos naudoti 1960-ųjų pradžioje, o Šiaurės Amerikoje dar anksčiau. Pirmojoje Europinėje sistemoje buvo naudojamas atskiras nešantysis trosas, bet vėliau jis buvo sutapatintas su neutraliu laidininku. Šis naujasis kabelio tipas buvo sukurtas Suomijoje bei Prancūzijoje ir dabar yra naudojamas daugelyje Europos šalių.

1970-aisiais buvo sukurta nauja keturių izoliuotų laidininkų sistema ir dabar naudojama daugelyje Centrinės ir Šiaurės Europos šalių.

Vidutinių Įtampų linijoms yra panašūs geresnės izoliacijos poreikiai. Priklausomai nuo reikiamo apsaugos lygio ir investicijų galima parinkti įvairius reikmenis, traversus, izoliatorius, galinius ir palaikančius gnybtus, apsaugas, jungiamuosius gnybtus ir kitus elementus neizoliuotam, izoliuotam laidininkui ar universaliam kabeliui.

back top